Kategorie
Aranżacja

Jaki blat wybrać do szarej kuchni?

Jaki kolor blatu najlepiej pasuje do Twojej nowej kuchni?

Wybór koloru blatu do nowej kuchni musi uwzględniać to, jak ma wyglądać pomieszczenie i jak masz się w niej czuć. Opcje są nieograniczone.

Szarość i inne odcienie pośrednie są niezwykle popularne ze względu na ich neutralność. Szarość ładnie kontrastuje z kolorowymi szafkami i kuchnią z różnymi wykończeniami. Szarość może również złagodzić surowość białych szafek.

Jaśniejsze kolory zwykle najlepiej sprawdzają się w przypadku szarych szafek, ale ogólnie rzecz biorąc widzimy więcej błękitów, zieleni i odcieni ziemi w wystroju wnętrz.

Blaty, które mają surowo białe lub białawe tło, dobrze komponują się z niemal każdym kolorem szafek kuchennych. Ponadto biel sprawia, że ​​przestrzenie wydają się większe niż w rzeczywistości, więc białe blaty sprawdzają się szczególnie dobrze w mniejszych kuchniach. 

Jak wybrać blaty

Blaty kuchenne do Twojego domu mogą być stworzone z popularnych materiałów, takich jak marmur, granit lub kwarc. Jednak te popularne opcje w żaden sposób nie ograniczają możliwości wyboru.

Jeśli wolisz ciemniejsze blaty, bądź ziemiste brązy, te dobrze komponują się z szarością, która ma cieplejszy odcień. Szukaj blatów w odcieniach szarości i brązu, ale nie bój się bawić innymi kombinacjami kolorów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *